Ne mărim echipa din România. Angajam urgent: Tehnician laborator/laborant pentru laboratorul nostru din Pantelimon.

Candidatul Ideal:

  • Serios
  • Comunicativ
  • Studii medii/ superioare
  • Permis de conducere categoria B
  • Abilitati tehnice

Responsabilități:

  • Prelevare probe de pamant, balast, beton, mixturi asfaltice
  • Determinarea umiditații pământurilor,
  • Determinarea caracteristicilor de compactare,
  • Determinarea gradului de compactare,
  • Verificarea capacitatii portante cu Parghia Benkelman, Placa Lucas, Placa Zorn
  • Determinarea granulozității, etc
  • Disponibilitate pentru deplasări în teren cu autovehiculul Companiei pentru incercari de laborator in situ.
  • Cunoasterea standardelor de tehnice de referinta.
  • Asigura desfasurarea activitatilor de laborator pe baza procedurilor scrise, avizate si aprobate conform regementarilor in vigoare;
  • Asigura efectuarea incercarilor de laborator in conformitate cu cerintele caietelor de sarcini si ale planurilor de control ale calitatii aplicabile.

Oferta:

  • Formare la locul de muncă
  • Pachet salarial competitiv
  • Posibilitatea de promovare în cadrul companiei
  • Lucrul într-o echipa tânără și performantă

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!