Cerințe:

  • Studii medii – specialitatea mecanică auto și mecanică utilaje;
  • Experienta – minim 3 ani;
  • Bune cunostinte tehnice;
  • Persoana activa, punctuala;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Inclinatie spre lucrul in echipa;
  • Rapiditate si flexibilitate in indeplinirea taskurilor.

Responsabilități:

  • Execuție lucrări în atelier conform necesarului parcului logistic propriu;
  • Reparația autovehicolelor și utilajelor din parcul logistic al companiei;
  • Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparație pentru a asigura calitatea lucrărilor;
  • Efecturarea de inspecții tehnice periodice pentru a determina buna funcționare a autovehicolului / utilajului;
  • Informarea șefului direct în legătură cu orice nereguli apărute.

Condiții:

  • Program de lucru full-time, cu disponibilitate pentru program prelungit;
  • Pachet salarial motivant;
  • Un loc de munca stabil si pe termen lung.

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!