Candidatul Ideal

  • • Studii superioare – construcții;
  • • Experiență în domeniul construcțiilor de minim 5 ani;
  • • Experiență în rolul de manager proiect de minim 3 ani;
  • • Capacitate de coordonare și de lucru în echipă;
  • • Persoană conștiincioasă, responsabilă și atentă la detalii;
  • • Abilități de comunicare;

Descrierea jobului::

  • • Răspunde de organizarea şi desfăşurarea activităţii de producţie la punctul de lucru.
  • • Răspunde de realizarea lucrărilor de construcţii montaj sau după caz, de instalaţii, izolaţii, reparaţii Organizează punctul de lucru, repartizează lucrările pe formaţii sau echipe, supraveghează execuţia lucrărilor pe tot timpul programului de lucru.
  • • Asigură aprovizionarea zilnică a echipelor cu materiale.
  • • Răspunde de luarea măsurilor de evitare a întreruperilor, stagnărilor şi reducerea timpului neproductiv.
  • • Ţine evidenţa lucrărilor executate de fiecare echipă în vederea întocmirii rapoartelor de lucru împreună cu şeful de echipă sau muncitori.
  • • Ţine evidenţa timpului lucrat de fiecare echipă sau muncitor prin pontaje zilnice;
  • • Răspunde de încadrarea în normele de consum de materii şi materiale, combustibili şi energie electrică pentru lucrările ce le execută
  • • Răspunde de respectarea tehnologiilor de execuţie şi a instrucţiunilor de exploatare şi întreţinere a mijloacelor de mică şi medie mecanizare
  • • Răspunde şi ia măsuri de asigurare cu afişe de securitatea muncii şi folosirea echipamentului de lucru şi de protecţia muncii.
  • • Întocmeşte măsurătorile la sfârşitul lunii calendaristice şi situaţiile de lucrări împreună cu şeful compartimentului tehnic.

Ce oferim:

  • • Un mediu de lucru modern şi dinamic;
  • • Integrarea într-o echipă tânără și performantă
  • • Condiţii foarte bune de lucru;
  • • Salariu motivant;
  • • Asigurare medicală privată

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!