Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul juridic sau alte domenii relevante;
  • Experienta de minim 2 ani in pozitia de Jurist/Expert Juridic/Consilier Juridic;
  • Experienta in elaborare/analiza documentelor contractuale
  • Experienta in elaborarea contractelor, actelor aditionale cu Autoritatile Contractante, partenerii, subcontractantii, expertii pe contracte;
  • Foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniul comercial, domeniul constructiilor, domeniul financiar
  • Cunoștințe in drept civil, comercial și dreptul muncii

Descrierea jobului

  • Analizarea și întocmirea contractelor între companie și clienti/furnizori
  • Acordarea de sprijin juridic, in orice situatie necesara in cadrul companiei;
  • Verificarea actualizarilor legislative si transmiterea noutatilor catre persoanele interesate din cadrul echipei
  • Intocmirea contractelor de vanzare, furnizare, inchiriere, prestari servicii etc
  • Preluarea înregistrarea și arhivarea documentelor

Aptitudini:

  • Gandire strategica si organizationala;
  • Cunostinte avansate in Word, Excel
  • Bune capacitati de negociere;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Spirit de echipa, orientat catre rezultate.

Ce oferim

  • Un mediu de lucru modern şi dinamic;
  • Integrarea intr-o echipa tanara si performanta
  • Condiţii foarte bune de lucru;
  • Salariu motivant;
  • Asigurare medicala privata.

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!