Candidatul Ideal:

Studii superioare – constructii;
Experienta CFDP reprezinta avantaj;
Experienta in ofertare / decontare reprezinta un avantaj;
Cunostinte de operare PC: INTERSOFT, WINDEV, AutoCAD, MS Office;
Capacitate de coordonare si de lucru in echipa;
Capacitate de lucru in conditii de stres si termene limita;
Persoana constiincioasa, responsabila si atenta la detalii;
Abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

Elaborare oferte financiare pentru lucrari de drumuri, sistematizare investitii publice / private;
Elaborare propuneri tehnice pentru licitatii publice / private;

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!