INGINER/MAISTRU CONSTRUCTOR cu experiență în  GERMANIA

Cerinte:

  • Cunoașterea limbii germane  (obligatoriu);
  • Studii superioare în domeniul construcțiilor (inginerie civilă);
  • Experiență dovedită de minim 3 ani ca inginer sau maistru constructor;
  • Foarte bune abilități de comunicare;
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului:

  • Să stabilească echipele de lucru și să atribuie responsabilități individuale;
  • Să întocmească graficul de execuție și să asigure disponibilitatea frontului de lucru pentru echipele de muncitori și pentru utilajele necesare proiectului alocat;
  • Să răspundă de calitatea lucrărilor efectuate de personalul din subordine;
  • Să asigure buna desfășurare a lucrărilor pe șantier și respectarea termenelor limită.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Bonusuri în funcție de performanță;
  • Cazare asigurată;
  • Mașină de serviciu;
  • Integrare într-o echipă performantă.

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!