Cerințele job-ului:

  • cunoștințe de operare Autocad, TopoLt și Office;
  • cunoștințe de utilizare a echipamentelor topografice de specialitate;
  • cunoștințe de realizare a măsurătorilor topografice, executarea lucrărilor de șantier, ridicări topografice;
  • permis de conducere categoria B;
  • experiența pe poziție similară constituie un avantaj;
  • cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • cunoașterea legislației în domeniu.

Responsabilități:

  • responsabil cu efectuarea măsurătorilor;
  • responsabil cu prelucrarea măsurătorilor efectuate;
  • realizarea de planuri topografice;
  • realizarea planurilor de trasare și a trasărilor în șantier;
  • realizarea lucrărilor de urmărire în timp a construcțiilor;
  • întocmirea calculului de volume.

Oferta, beneficii:

  • Un mediu de lucru modern și dinamic;
  • Integrarea într-o echipă tânără și performantă;
  • Condiții foarte bune de lucru;
  • Salariu motivant;
  • Asigurare medicală privată.

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!