Cerințe

  • Absolvent facultatea de construcții (CFDP de preferat);
  • Experiența în domeniul controlului calității în construcții constituie avantaj;
  • Persoană activă, bine organizată;
  • Permis de conducere;
  • Minim 3 ani experiență într-un post similar;

Responsabilități

  • Întocmire Plan Calitate, PCCVI, PTE; implementarea și verificarea respectării lor pe șantier, în colaborare cu QM, șef de șantier și RTE;
  • Verificare execuție lucrări în concordanță cu cerințele beneficiarului și legislația/standardele aplicabile în domeniu;
  • Răspunde de conformitatea cărților tehnice de construcție întocmite;
  • Participarea la fazele determinante și la recepția la terminarea lucrărilor/finală a lucrărilor.

Oferta

  • Un mediu de lucru modern şi dinamic;
  • Integrarea într-o echipă tânără și performantă
  • Condiţii foarte bune de lucru;
  • Salariu motivant;
  • Asigurare medicală privată

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!