Ne mărim echipa din România. Pentru echipa noastră de construcții imobiliare angajăm urgent Electrician.

Candidatul Ideal:

  • Calificare de specialitate sau cursuri de pregatire profesionala
  • Autorizatie ANRE IIB;
  • Experienta in activitatea de mentenanta
  • Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse,
  • Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei,
  • Persoana activa, organizata, cu spirit practic

Responsabilități:

  • Operare tablouri electrice pe șantier
  • Iluminare organizare de șantier
  • Supraveghere instalații electrice, întreținere și remediere echipamente aferente
  • Mentenanță instalație electrică în cadrul șantierului

Condiții:

  • Program de lucru full-time, cu disponibilitate pentru program prelungit
  • Pachet salarial motivant
  • Un loc de munca stabil si pe termen lung
  • Abonament servicii medicale.

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!