Cerinte:

  • Curs calificare Masinist utilaje;
  • Experienta in manevrarea utilajelor de constructii (Freză);
  • Cunostinta cu privire la functionarea si mecanica utilajului;
  • Persoana constiincioasa, responsabila si disciplinata;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Responsabilitati:

  • Indeplinirea sarcinilor si dispozitiilor alocate de catre seful de parc auto / sefii de santiere in termenele si graficul de lucrari alocat;
  • Sa foloseasca utilajul pentru executarea lucrarilor numai in scopul si pentru operatiunile pentru care acesta este destinat, in deplina siguranta si protectie;
  • Sa cunoasta si sa exploateze in parametric normali utilajul pe care il conduce si de care este responsabil;
  • Intretinerea zilnica a utilajului;

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Integrarea într-o echipă tânără și performantă
  • Contract perioadă nedeterminată.
  • Asigurare medicală privată.
  • Lucru pe utilaje noi din 2021 și 2023

Trimite-ne CV-ul tau

Despre noi

De la înființarea sa în Offenbach am Main în 2012, IBB a fost un partener de încredere în industria construcțiilor de clădiri. Suntem mereu în mișcare și căutăm constant noi oportunități, de dezvoltare profesională în diverse domenii economice. Specialiști calificați și foarte motivați susțin cea mai importantă bază a succesului nostru. Ca o afacere de familie, IBB susține forța de muncă calificată. Dacă împărtășim valori similare, ne-ar plăcea să auzim de la tine și să te avem la bord! Vom crește împreună!